Kolejne inwestycje dla Nidzicy

Kolejne inwestycje dla Nidzicy

Jasnym oznakom, że piątek 13. nie jest zawsze dniem pecha, jest rewelacyjne rozpoczęcie dnia dla gminy Nidzicy. Dzień ten przyniósł z sobą niezwykle pozytywne informacje, które stały się powodem do świętowania.

To właśnie wtedy burmistrz Nidzicy, Jacek Kosmala, przy kawie omawiał szczegóły porannej wiadomości razem z pracownikami Urzędu Miejskiego w Nidzicy. Jak poinformowała na platformach społecznościowych wiceminister rozwoju i technologii, Olga Semeniuk-Patkowska, była to okazja do radosnego celebrowania najświeższego triumfu gminy.

Triumf ten to efekt udziału w ósmej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. Dzięki skutecznemu działaniu i zaangażowaniu, udało się zdobyć dla gminy Nidzica pokaźną sumę 10 688 450 złotych. Środki te będą przeznaczone na realizację ważnych inwestycji drogowych, obejmujących budowę nowych oraz modernizację istniejących dróg na terenie miasta i całej gminy Nidzica.

Olga Semeniuk-Patkowska podkreśliła, że ten sukces znacząco wpłynie na poprawę jakości życia mieszkańców. Wyraziła także swoje słowa uznania i wdzięczności dla burmistrza Nidzicy, Jacka Kosmali, oraz całego personelu urzędu za ich nieocenione wsparcie i pozytywne nastawienie. Działania te dowodzą, że wspólnymi siłami można osiągnąć wielkie rzeczy, które przyczynią się do dalszego rozwoju i zwiększenia bezpieczeństwa w Nidzicy.