Tajemnicza śmierć 40-letniego mieszkańca Nidzicy znalezionego na brzegu rzeki Wkry

Tajemnicza śmierć 40-letniego mieszkańca Nidzicy znalezionego na brzegu rzeki Wkry

W czwartek, 14 grudnia, o ósmej rano, policjanci z Komendy Powiatowej w Nidzicy dostali zgłoszenie od przypadkowego przechodnia. Informacja dotyczyła mężczyzny, którego ciało zostało zauważone na brzegu rzeki Wkry, w pobliżu ulicy 3 Maja w Nidzicy. Z relacji wynikało, że ciało było częściowo zanurzone w wodzie.

Na miejsce natychmiast skierowano patrole policji. Po dotarciu do miejsca zdarzenia, funkcjonariusze szybko przystąpili do działań. Pierwszym krokiem było ustalenie tożsamości nieżyjącego mężczyzny.

Po przeprowadzeniu badań okazało się, że to 40-letni obywatel Nidzicy. Na miejscu pojawiła się też ekipa medyczna, która stwierdziła zgon mężczyzny. Proces dochodzeniowy przebiegał pod nadzorem prokuratora, a na miejscu obecni byli również policjanci z grupy zdarzeniowej oraz technik kryminalistyki.

Jak informuje sierżant sztabowy Alicja Pepłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Wszelkie okoliczności związane z tą tragiczną śmiercią będą teraz wyjaśniane przez policję.