Weekend pełen sportowych emocji – Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U15 w Ciechanowie

Weekend pełen sportowych emocji – Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U15 w Ciechanowie

Od 31 maja do 2 czerwca, wielbiciele sportu i młodzi zawodnicy mieli okazję obserwować emocjonujące zmagania podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS U15. Event ten odbył się w hali sportowej imienia Ireneusza Palińskiego, zlokalizowanej w Ciechanowie. Należy podkreślić, że dla zawodników w tej kategorii wiekowej, udział w takim wydarzeniu jest równoznaczny z uczestniczeniem w związkowych mistrzostwach Polski.

Dumę regionu podtrzymali młodzi adepci sportu z Towarzystwa Sportowego NIDA w Nidzicy, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie wartościowy rezultat osiągnął zawodnik o imieniu Kacper Ciesielski. W kategorii wagowej 67 kg zdobył on brązowy medal, uzyskując wynik 168 kg w dwuboju.

Inne godne uwagi osiągnięcia to czwarte miejsce Pawła Adamczyka w kategorii wagowej 49 kg (104 kg w dwuboju) i piąte miejsce Wiktora Jaworskiego w kategorii wagowej 61 kg (132 kg w dwuboju). Nie można również zapomnieć o innych zawodnikach, którzy zdecydowali się na udział w zawodach, a byli to: Antoni Rutkowski (debiutujący w tej imprezie), Adam Sotel oraz Franciszek Błaszczyk.

Pomimo różnorodności wyników, wszyscy uczestniczący zawodnicy mogą być dumni z siebie, ponieważ każdy z nich pobił swój dotychczasowy rekord życiowy.