Nidzicki Fight Night: Pasjonujący wieczór sztuk walki na zamku w Nidzicy

Nidzicki Fight Night: Pasjonujący wieczór sztuk walki na zamku w Nidzicy

Impreza sportowa o nazwie Nidzicki Fight Night, która miała miejsce na zamku w Nidzicy, rozpoczęła się 21 czerwca o godzinie 20.00. Wydarzenie to przyciągnęło na trybuny licznych entuzjastów sztuk walki.

Głównym punktem programu były starcia ośmiu par zawodników, które odbyły się w różnych formułach. Każda z walk składała się z trzech rund, a czas każdej rundy wynosił trzy minuty.

W pierwszym starciu bokserskim spotkali się dwaj podopieczni Stowarzyszenia Jedno Życie Nidzica – Krystian Urbanowicz i Adam Szczepkowski. Po zaciętym pojedynku to właśnie Szczepkowski został ogłoszony zwycięzcą przez sędziów.

Kolejne starcie tej nocy obfitowało w emocje – Krzysztof Ostrowski z Niezrzeszonego Nidzica pokonał przez nokaut Mikołaja Guzanowskiego, reprezentanta Berserkers Team Olsztyn.

Tego wieczoru nie zabrakło również walk kobiecych. W jednym z pojedynków Maja Wojnicz z KS Egida Biskupiec zmierzyła się z Natalią Brzozowską z Spartakus Squad. Po trzech rundach, sędziowie orzekli zwycięstwo Wojnicz.

Bartłomiej Dugiełło z KS Egida Biskupiec i Ksawery Anczewski z Siłowni Ibiza Działdowo skrzyżowali rękawice w formule kickboxingu. W tym starciu lepszy okazał się Dugiełło.

Kolejna walka była rywalizacją Eryka Popławskiego z Szuliński MMA Team Olecko i Bartka Rutkowskiego z Siłowni Ibiza Działdowo.

W pierwszej walce w formule MMA, przyszło nam oglądać Jakuba Wróblewskiego (Szuliński MMA Team Olecko), który dzięki technicznemu nokautowi pokonał Szymona Wiśniewskiego (Siłownia Ibiza Działdowo).