W Nidzicy rozegrano Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej dla WOŚP

W Nidzicy rozegrano Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej dla WOŚP

Cała Polska podczas ostatniego weekendu żyła akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W końcu w niedzielę, dnia 29 stycznia odbył się kolejny finał WOŚP. Środki finansowe zbierano również w Nidzicy. I to nie tylko przez wolontariuszy WOŚP na ulicy miasta, ale także na wiele innych sposobów. Jednym z nich był Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej, podczas którego zbierano pieniądze na WOŚP.

O Charytatywnym Turnieju Piłki Siatkowej w Nidzicy

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej rozegrany został na hali sportowej w Nidzicy. Na szczęście nie zabrakło drużyn, które chciały się podczas takiego turnieju sprawdzić. Wśród uczestników były m.in. ekipy z gminy Nidzica, Kozłowo oraz Janowiec Kościelny. Warto dodać, że w nidzickiej drużynie występowali samorządowcy powiatu nidzickiego.

Turniej rozegrany został w formie każdy z każdym. W każdym spotkaniu można było zobaczyć naprawdę emocjonujące spotkanie i nie było możliwości, aby się nudzić. Ostatecznie turniej na miejscu numer 1 zakończyła ekipa z Nidzicy. Na miejscu numer 2 uplasowała się drużyna z Kozłowa, z kolei na miejscu numer 3 uplasowała się drużyna z Janowca Kościelnego. Raz jeszcze przypomnijmy, że dzięki rozegraniu tego turnieju udało się zebrać środki finansowe na zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.