Małżeństwo zginęło w pożarze w pobliżu Nidzicy

Małżeństwo zginęło w pożarze w pobliżu Nidzicy

We wsi Tatary pod Nidzicą doszło do prawdziwej tragedii. W pożarze obiektu mieszkalnego doszło do pożaru. Ogień wybuchł w nocy z soboty na niedzielę, z dnia 21 na 22 stycznia. W wyniku pożaru zginęło małżeństwo w wieku około 60 lat.

Pożar i śmierć dwóch osób

W wyniku pożaru, do którego doszło w ostatni weekend zmarło małżeństwo osób mających około 60 lat. Ogień pojawił się w obiekcie, na terenie którego mieszkały dwie rodziny. Na miejscu jak najszybciej pojawiła się straż pożarna. Strażakom udało się wyprowadzić z budynku dziecko, a także trzy osoby dorosłe. Wszystkie wyprowadzone i uratowane osoby przebywały na piętrze obiektu. Z kolei małżeństwo, które poniosło śmierć, znajdowało się na parterze. W momencie, gdy strażacy weszli do pomieszczeń na parterze, to zarówno kobieta, jak i mężczyzna byli nieprzytomni. Niestety ratownicy medyczni nie zdołali ich uratować.

Na miejscu pożaru we wsi Tatry nieopodal Nidzicy pojawiły się nie tylko jednostki państwowej straży pożarnej, ale i jednostki ochotniczej straży pożarnej. Mowa tutaj m.in. o OSP Napiwoda, Łyna i Kozłów. Na ten moment policja stara się wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny weekendowego pożaru.