Co to jest zakład poboczny 21 + 3?

Co to jest zakład poboczny 21 + 3?

Zakład poboczny 21 + 3 to dwie gry w jednej. Po prostu gramy w standardowego blackjacka, jednocześnie grając w minigrę Three Card Poker. W tej zabawie na prawdziwe pieniądze gracze używają swoich oryginalnych dwóch kart i odkrytej karty krupiera, aby stworzyć układ trzykartowy. W ten sposób można wygrać sporą sumę pieniędzy, jeśli szczęście odwróci się w naszą stronę.

Jak obstawiać zakład poboczny 21 + 3 w blackjacku

Przed rozłożeniem kart, kiedy obstawiamy zakład, mamy dwie możliwości do wyboru. Pierwsza dotyczy naszego zakładu w blackjacku i tego, ile chcemy postawić. Należy zaznaczyć, że nie możemy pominąć tego zakładu, jeśli chcemy zagrać też w Three Card Poker. A więc, jeśli obstawimy zakład minimalny w blackjacku, będziemy mieć również opcję, aby postawić dodatkowy zakład Three Card Poker.

Zakład dodatkowy w blackjacku rozgrywany jest przed rozdaniem. Kiedy gracz otrzyma swoje dwie karty, krupier położy jeszcze jedną odkrytą kartę. Są to trzy karty użyte w zakładzie. I jeżeli dadzą nam strita, trójkę lub kolor, wówczas wygramy zakład dodatkowy, a rozdanie będzie kontynuowane jako standardowa gra w blackjacka.

Wariacje zakładu pobocznego 21 + 3

Istnieją różne odmiany blackjacka. Wszystko zależy od tego, w jakim gramy kasynie. Standardowy blackjack wypłaca 9 do 1 za każde wygrywające rozdanie.

Grając w tradycyjny 21 + 3, możemy spodziewać się przewagi kasyna na poziomie około 13,39%. Może się to nieco różnić w zależności od kasyna. A to z kolei może spowodować przesunięcie przewagi kasyna z dowolnego miejsca w przedziale między 1,60% a 33,44%.

21 + 3 oferuje wiele sposobów, dzięki którym gracz może wygrać. Natomiast zwrot do gracza może wynieść nawet ponad 95%, w zależności od rozgrywanej wersji.

21 + 3: Zwycięskie szanse i wypłaty

Kolor – kolor zawiera trzy karty w tym samym kolorze. Oferuje 292 896 kombinacji z kursem 73:117. I daje wypłatę 5 do 1.

Strit – strit występuje, gdy dwie karty rozdane graczowi i odkryta karta krupiera przebiegają w kolejności po sobie. Na przykład może to być 5-6-7. I jest to niezależne od koloru. Kolor zawiera 155 520 kombinacji z kursem 31:969. Daje wypłatę 10 do 1.

Trójka – są to trzy karty o tej samej wartości lub te same figury. A kiedy wszystkie należą do tego samego koloru, stają się trójką w kolorze, która w grze z krupierem na żywo płaci maksimum 100 do 1. Trójka w 21+3 Xtreme ma 26 312 kombinacji z kursem 1:199. Zapewnia wypłatę 20 do 1.

Poker – poker jest taki sam jak kolor, ponieważ dwie karty graczy i jedna karta krupiera muszą być ustawione w kolejności. Jednak w przypadku pokera muszą być jeszcze w tym samym kolorze. Poker ma 10 368 kombinacji po kursie 1:499. Ma również wypłatę 30 do 1.

Blackjack 21+3 z Top 3

Top 3 to kolejna propozycja zakładu, jaką niektóre kasyna oferują w połączeniu z 21 + 3. Takie zakłady można znaleźć na stołach do blackjacka oferujących 21 + 3, które mają buty z 4, 6 lub 8 taliami.

Zakłady tego rodzaju mogą mieć miejsce tylko wtedy, gdy zostanie obstawiony zarówno zakład w blackjacku, jak i zakład w pokerze 21 + 3. Opiera się on na 3-kartowym rozdaniu przy użyciu jednej odkrytej karty krupiera i dwóch początkowych kart gracza, aby utworzyć 3-kartową rękę pokerową. Wypłata trójki, pokera oraz trójki w kolorze jest zgodna z tabelą wypłat.

Zwycięstwo pojawia się wtedy, gdy oryginalne dwie karty gracza łączą się z kartą krupiera, dając zwycięską rękę.

Zalety zakładu 21 + 3

Ażeby uzyskać podstawową strategię podczas gry, nie musimy zbytnio odchodzić od normalnej strategii Three Card Poker i blackjacka. Z racji tego, że talie tasowane są po każdej rundzie, trudno jest przewidzieć, jakie karty mogą pojawić się w zakładzie pobocznym. Jedynym sposobem, aby przechylić szanse na swoją korzyść, jest wykorzystanie bonusów bez depozytu, które często są promocją rozchwytywaną przez hazardzistów.

Jedną z zalet zakładu 21 + 3 jest to, że jest to gra łatwa do opanowania. A więc jest także doskonała dla początkujących, którzy mają jedynie podstawową wiedzę na temat blackjacka i pokera. Jednak nie wszystkie kasyna oferują taką rozgrywkę, nawet wśród kasyn online. Dlatego będziemy musieli trochę poszperać na sieci, aby znaleźć odpowiednią witrynę hazardową lub kasyno lądowe.