Kajakowy Trening Charytatywny "Wspieramy Majkę" – sportowa inicjatywa z szczytnym celem

Kajakowy Trening Charytatywny "Wspieramy Majkę" – sportowa inicjatywa z szczytnym celem

15 września 2023 roku, na przystani kajakowej w malowniczym Mszanowie, zaplanowane jest wydarzenie o wielkim znaczeniu społecznym i charytatywnym. O godzinie 18:30 rozpocznie się Trening Charytatywny oraz Nordic Walking, organizowany pod szlachetnym hasłem „Wspieramy Majkę”. Ten wyjątkowy event ma na celu nie tylko promować zdrowy tryb życia i zachęcać do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim wspierać walczącą z białaczką młodą dziewczynkę – Majkę.

Część jest to większej, trzydniowej akcji charytatywnej, której głównym celem jest zebranie środków na pokrycie wysokich kosztów leczenia dziewczynki. Wydarzenie to ma również na celu uświadomić społeczność o problemach zdrowotnych, z jakimi borykają się jej najmłodsi członkowie.

O godzinie 18:00 rozpocznie się rejestracja na trening. Jak informuje koordynatorka projektu, Martyna Jewartowska, już teraz liczba zarejestrowanych uczestników wynosi 120 osób. Niemniej jednak, nadal pozostało jeszcze 30 wolnych miejsc dla tych, którzy pragną dołączyć do tej wspaniałej akcji. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo, dzwoniąc pod numer telefonu 516 590 007. To doskonała okazja nie tylko do poprawy swojej kondycji fizycznej, ale przede wszystkim do wsparcia młodej osoby walczącej o zdrowie.