Sprawdzone pomysły na wieczór panieński w domu

Sprawdzone pomysły na wieczór panieński w domu

Przyjęło się, że organizacja wieczoru panieńskiego należy do obowiązków świadkowej.  Jeśli nie przejawia ona zdolności organizatorskich, może oczywiście wspierać się pomocą innych uczestniczek imprezy.  Aby wieczór był udany, należy wziąć pod uwagę charakter i preferencje przyszłej panny młodej.  Każda kobieta jest inna i będzie miała inne oczekiwana wobec tego ważnego wieczoru. Jednak od tego są przyjaciółki i najbliższe znajome, aby zapewnić jej niezapomniane atrakcje i jednocześnie trafić przy tym w jej gust. Poniżej podajemy sprawdzone pomysły na zorganizowanie wieczoru panieńskiego w domu

Jak dobrze narzeczona zna przyszłego pana młodego?

Osoby przygotowujące zabawę powinny spotkać się z przyszłym panem młodym i wypytać go o różne szczegóły. Mogą to być wydarzenia z różnych etapów życia.  Chodzi o dobrą zabawę i śmiech. Wśród pytań warto stworzyć zagadki dotyczące okresu szkolnego czy nawet przedszkolnego. Można również zapytać pannę młodą o preferencje dotyczące jedzenia czy kina lub muzyki przyszłego męża.

Zagubione pierścionki

To mało skomplikowana zabawa, do której będziecie potrzebować większej liczby plastikowych pierścionków. Należy je schować w różnych pomieszczeniach. Im mniej oczywiste miejsca, tym lepsza zabawa. Dziewczyna, która znajdzie najwięcej pierścionków, zdobywa nagrodę. Jaka ona będzie? Wszystko zależy od was i waszej kreatywności.

Zgadywanie wieku panny młodej

Zabawa polega na przygotowaniu zdjęć z różnych etapów życia przyszłej panny młodej. Mogą to być fotografie z okresu przedszkolnego, szkolnego i czasu studiów.  Zadaniem osób biorących udział w zabawie, jest określenie, ile lat miała wówczas główna bohaterka wieczoru.