Tragiczny incydent na trasie Mława – Nidzica: wypadek samochodowy skutkował wezwaniem lotniczego pogotowia ratunkowego

Tragiczny incydent na trasie Mława – Nidzica: wypadek samochodowy skutkował wezwaniem lotniczego pogotowia ratunkowego

Na odcinku drogi S7j łączącej Mławę z Nidzicą, w małej miejscowości Napierki, miało miejsce tragiczne zdarzenie. Do doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyło jedno pojazd osobowe. Na miejscu incydentu, w celu udzielenia pomocy, pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR). W wyniku tego zdarzenia, ruch drogowy na trasie prowadzącej do Gdańska został całkowicie wstrzymany.

Niefortunne wydarzenie miało miejsce we wtorek, 2 lipca, tuż przed piętnastą. To właśnie wtedy doszło do dramatycznego wypadku na malowniczej trasie krajowej S7j w kierunku Gdańska, a dokładnie na wysokości miejscowości Napierki.

Pierwsze doniesienia mówią, że jeden z samochodów niespodziewanie opuścił jezdnię. W rezultacie tej kolizji jedna osoba odniosła obrażenia. Sytuacja była na tyle poważna, że konieczne było wezwanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W związku z lądowaniem śmigłowca LPR, a także koniecznością przeprowadzenia czynności na miejscu wypadku, droga w kierunku Gdańska została czasowo zablokowana. Przewiduje się, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać około dwie godziny.